У Сумах відбувся перший тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Міський голова Олександр Лисенко вручив грошові сертифікати на 15 тис. грн переможцям першого (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».


На сцені МЦ «Романтика» у вітальному слові керманич міста наголосив, що викладачі Сумської міської територіальної громади завжди вирізнялись неабиякою креативністю, умінням інноваційно підходити до навчального процесу, талантом та бажанням творити й пізнавати, водночас запалюючи власним прикладом своїх учнів.

«Я вдячний кожному з конкурсантів за те, що виховують майбутнє нашої країни – наших діточок та підвищують престиж Сум на рівні держави. І кожен із цих вчителів уже є переможцем для себе, свого колективу та своїх учнів, адже вони впевнено виконують відповідальну місію педагога. Я щиро бажаю старанних та слухняних учнів, вдячних батьків, успіхів та нових перемог, які є стимулом удосконалювати свою фахову майстерність, вивчати нові освітні практики й методики. Хочу запевнити, що виконавчий комітет Сумської міської ради спільно з депутатським корпусом завжди підтримуватимуть та допомагатимуть освітній галузі, – у наступному році ми завершимо ремонтні роботи у школах № 29 та № 7, продовжимо роботи з енергомодернізації у решті шкіл, оскільки наразі це зроблено у тринадцяти, а також опрацюємо питання надбавок до 20% до заробітних плат вчителям», – підкреслив очільник Сум.

Цього дня квіти, сертифікати на суму 1,5 тис. грн. від міської організації профспілки та цінні подарунки від управління освіти і науки отримали 13 вчителів, які у трьох номінаціях дистанційно пройшли три конкурсних випробування: дистанційний урок, майстер-клас і тестування.

Дипломами переможців I (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінації «Українська мова та література» нагородили учителя ССШ № 1 Юлію ПЛУЖНИК, у номінації «Математика» – учителя ССШ № 7 Олену ВАКУЛЕНКО, у номінації «Трудове навчання» – учителя ССШ № 7 Олену ЗВЯГОЛЬСЬКУ. Решта – отримали дипломи учасників та лауреатів.

Крім цього, на освітян чекатиме додаткове матеріальне заохочення – лауреати конкурсу отримають премію в розмірі 100% від посадового окладу, учасники – 75%.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який планують на січень, – відбудеться, а от організація національного поки що під питанням, повідомила директор департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА. За її інформацією, все залежатиме від ситуації з пандемією коронавірусу в Україні.