У Сумах відкрилася різдвяна виставка дитячої художньої творчості “Краса божого світу”

23 грудня 2018 року відбулося відкриття виставки дитячої художньої творчості “Краса Божого світу – 2019”, яка традиційно проходить у виставковому залі Сумського єпархіального управління. Про це повідомляє Православна Сумщина.


Митрополит Сумський і Охтирський Євлогій відкрив виставку, привітав організаторів і учасників, а також численних вихованців дитячих недільних шкіл, які разом з батьками і педагогами прийшли на свято.

Завершилося відкриття виставки в аковій залі виступом дитячої недільної школи при Спасо-Пребраженському кафедральному соборі.

Виставка дитячої творчості триватиме до 9 січня 2019 року. Під час роботи виставки проводитимуться майстер-класи на теми: “Малювання пейзажів у техніці акварелі”, “Виготовлення м’якої іграшки”, “Виготовлення прикрас із природніх матеріалів”, “Малювання рідким кольоровим тістом”, “Виготовлення святкових прикрас для інтер’єру”, “Розпис, оздоблення та декорування декупажних картин”, “Ліплення із солоного тіста”, “Креативний живопис”, “Різдвяна витинанка”.