У Сумах виконали цьогорічний план із ремонту доріг

Міський голова Олександр Лисенко наголошує шляховикам, увагу слід звертати не лише на оновлення дорожнього покриття, а й на якість виконання робіт.


На щотижневій апаратній нараді директор КП «Шляхрембуд» Олександр ВЕГЕРА прозвітував щодо ситуації з проведення ремонтів доріг міста. Посадовець повідомив, що ремонт доріг цього року виконано в повному об’ємі.

Комунальне підприємство за рахунок коштів місцевого бюджету фактично надало послуги по поточному ремонту вулично-дорожньої мережі на загальну суму 78,9 млн гривень. За ці кошти було проведено поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, обслуговування 56-ти світлофорних об’єктів, заміну дорожніх знаків в кількості 209 шт., нанесення дорожньої розмітки площею 8,9 тис. м.

Загалом планові показники по поточному ремонту вулично-дорожньої мережі та штучних споруд на 2019 рік складають 68,9 млн гривень.

Також КП «Шляхрембуд» за рахунок субвенції з державного бюджету надало послуги по поточному середньому ремонту вулиць і доріг комунальної власності суму 32,5 млн гривень.

Наразі підприємство займається прочищенням ливнівок та поступово готується до роботи в зимовий період.