У Сумах хочуть обмежити продаж алкогольних напоїв із 22.00 до 10.00

Відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міськради підготував проект рішення про обмеження продажу алкоголю на території Сум з 22.00 до 7.00. Це передбачено новим Законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», який був прийнятий Верховною Радою у березні цього року.


Однак депутатська комісія з питань законності пропонує трохи відкоригувати проект рішення і встановити обмеження на продаж алкоголю з 22.00 до 10.00. Таке рішення члени комісії прийняли на своєму останньому засіданні 12 червня. Його ініціатором став депутат Ігор Перепека: «Якщо вони почнуть продавати алкоголь із сьомої ранку, у цей час люди якраз йдуть на роботу, і кому з ранку треба «зарядитися» або похмелитися, може по дорозі на роботу зайти в магазин і взяти, що йому треба, пивка там або чвертку. А так він до десяти попрацює, вийти потім вже проблематично, дивись, і передумає. Так ми якусь частину працівників і збережемо, не дамо їм випити… До речі, у Львові так само – з десятої ранку до десятої вечора – і строго все дотримується».

Інші члени комісії підтримали свого колегу, так що  найближчої сесії міськради їх варіант буде поставлений на голосування.

Джерело: http://www.shans.com.ua/