У Сумах з нагоди Дня незалежності розгорнули велетенський Прапор України

У Сумах з нагоди Дня Незалежності розгорнули найбільший український прапор у світі розміром 60 на 40 метрів і площею 2,4 тисяч квадратних метрів.


Організатором заходу виступив Сумський міський центр дозвілля молоді, а участь у ньому взяли сотні осіб.

Перед цим кілька тисяч жителів і гостей Сум пройшли ходою центром міста і пронесли синьо-жовтий стяг розміром 50 на 3 метри. Багато людей були у вишиванках, і їх не злякала навіть негода, оскільки сьогодні в місті періодично йшов дощ.

Урочистості в Сумах, присвячені Дню Незалежності, розпочалися з покладання квітів до пам‘ятного знаку на честь Героїв Небесної сотні, після чого учасники заходу перейшли до Алеї Героїв на міському кладовищі, де вшанували пам’ять бійців, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції. Присутні поклали квіти до могил героїв.

Після пам’ятного мітингу-реквієм учасники заходів рушили до центру міста, де поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку. Тут також відбувся святковий концерт «Слався, рідна Україно, наша земле золота!», а в обласній філармонії – благодійний концерт «З днем народження, країно!».

Вже традиційно учасники «Параду вишиванок» різного віку, серед яких були керівники міста, пройшли з 50-метровим Державним від міської галереї до ТЦ «Мануфактура».

Там спочатку відбулось розгортання найбільшого у світі українського стяга (60х40м), котрий сумчани вже бачили торік на День міста, а потому учасники заходу долучились до вишивання найбільшого символа міста.

Ініціювали виготовлення такого полотна міський центр дозвілля молоді та Будинок моделей Петра Сороки. На їхній заклик відгукнулись 224 людини, котрі гуртом на тканині розміром 1,42х3,75 м нитками відтворили Альтанку та логотип загальноміського соціального проекту «Місто Суми – місто щастя».

Цей витвір потрапив до Книги рекордів України як найбільше полото, вишите найбільшою кількістю учасників.