У Сумах заплановано цикл різнопланових екскурсій містом

Протягом наступного тижня, з 23 по 27 липня, сумчани та гості міста зможуть відвідати п’ятиденний цикл різнопланових екскурсій містом


Організовує його «Агенція промоції «Суми» з метою підвищення обізнаності сумчан про власне місто.

Відвідувачам екскурсій розкажуть про те, що таїть в собі «Маленьке місто великих вражень», а саме: його багатий архітектурний спадок, захоплюючу історію з часів козацтва, сучасний шарм та унікальні риси.

Усі екскурсії починатимуться о 17:00. Набір груп проводиться за попереднім записом за телефоном: 67-98-39 або за адресою: вул. Соборна. 27.

Примітка: одна особа може записатись максимум на дві екскурсії за вибором. Кількість місць обмежена.

 

Розклад екскурсій

23 липня, понеділок: «Архітектурна спадщина м. Суми»:

Чи знаєте Ви, у володіннях якого сумського магната спробували вперше тістечко «Наполеон»? А годинник якої будівлі є братом – близнюком відомого «Біг – Бена»? Кожна будівля «старого мєста» тримає у своїх стінах легенди та цікаві факти про своє існування. Вони формують зовнішній образ Сум. Саме в рамках цієї 2 – х годинної екскурсії ми розкажемо про надзвичайний архітектурний спадок нашого міста. 

Екскурсовод: Володимир Луговий

24 липня, вівторок: «Відчуй місто на дотик»:

Кожне місто має цікаві пам’ятники, контактні скульптури та монументи, які створюють образи міста. Та певно тільки Суми може похизуватись величезним розмаїттям неординарних скульптури, які тісно пов’язані з життям і історією місцевих мешканців – вони дають можливість фактично торкнутись до життя міста. За час екскурсії, що триватиме 1,5 години, ми розкажемо про найцікавіші монументи, які часто Ви навіть не помічали….

Екскурсовод: Наталія Петренко

25 липня, середа: «Покинуті Суми»:

Безлюдні місця, оповити легендами та історіями бережуть у собі свої таємниці. Ми бачимо їх щодня, та не знаємо – чому їх холодні вікна стали такими? У рамках екстрим – екскурсії Ви дізнаєтесь про покинуті місця та про те, що насправді ховається у їх пустих стінах.

Екскурсовод: Христина Бондаренко

26 липня, четвер: «Петропавлівський погост»:

Пам’ять про тих, хто творив історію нашого міста, ховається там, де спочиває тиша…Ми пропонуємо Вам екскурсію сумським некрополем – похованнями історичних постатей, унікальними з точки зору архітектури надгробками та епітафіями. Екскурсовод: Тетяна Голуб

27 липня, пятниця:«Маленькі історії казкового міста»:

…Маленьке місто над Пслом має свої цікаві історії. Одна з них казкова, бо тут, просто неба, живуть персонажі, яких можна побачити лише якщо віриш у казку…. Тільки якщо віриш – будинки та пам’ятники оживають та діляться своїми цікавими пригодами. Цю казку побачили та передали нам Світлана Качуровська та Анна Коршунова. За 1,5 години екскурсії для дітлахів ми розкажемо одну з таких маленьких історій казкового міста. Екскурсія розрахована для дітей 6 – 12 років

Екскурсоводи: Володимир Луговий та Наталія Петренко