У Сумах захворюваність на ГРВІ нижче порогового рівня

За даними щотижневого моніторингу, з 2 по 8 листопада в Сумах зареєстровали 1397 випадків захворювання на ГРВІ.


Серед недужих 64,8% (906 осіб) – це діти до 18 років, з них школярі – 363. Інтенсивний показник захворюваності становить 524,1 на 10 тисяч населення, що нижче за цілорічний пороговий рівень. Випадків захворювання на грип не у зазначений період не реєстрували. Госпіталізували 91 жителя міста.

Вакцинувались від грипу з початку епідсезону 576 осіб.

Відділ охорони здоров’я наголошує на тому, що щорічна вакцинація — це найдієвіший засіб для профілактики грипу. Вакцина не впливає негативно на імунітет людини, а зміцнює його, змушує працювати більш активно та продуктивно. Вакцина в аптеках міста є.

Для того, щоб уникнути хвороби, слід якнайменше перебувати поряд із людьми, які хворіють на застуду, мають нежить або кашель. Також необхідно стежити за достатньою кількістю сну, бути фізично активними, уникати стресу, пити багато води та харчуватись поживною їжею. Захиститись від мікробів допоможе і часте миття рук.

У випадку хвороби треба триматись подалі від здорових людей, щоб вберегти їх від недуги. Важливо не займатись самолікуванням, а звернутись до свого сімейного лікаря чи терапевта.