У Сумах знову заговорили про будівництво льодової арени

У Сумах може з’явитися нова спортивна споруда зі штучним льодовим майданчиком. Про це йшлося під час зустрічі очільника Сум Олександра Лисенка з народними депутатами від Сумщини та керівником ГО «Сумська обласна федерація хокею» Володимиром Сілюченком.


За словами останнього, спільнота Федерації хокею України має намір всіляко сприяти будівництву льодової арени в Сумах, зокрема в питанні що стосується розробки проєктно-кошторисної документації.

При обговоренні даного питання, міський голова наголосив, на тому, щоб арена була розрахована мінімум на 500 місць. Окрім того, щоб там можна було займатися не тільки хокеєм, але і іншими зимовими видами спорту.

«Ми працюємо над тим, аби відродити хокей у Сумах, адже у нашому місті є багато прихильників цього виду спорту. Переконаний, що завдяки співфінансуванню коштів міста та держави нам вдасться реалізувати даний проєкт в життя і місто отримає новий сучасний стадіон для тренувань і змагань на льоду, який функціонуватиме протягом всього року», – сказав Олександр Лисенко.

Щодо місця розташування льодової арени учасники зібрання зупинились на парку ім. Кожедуба.

Народні депутати висловили свою підтримку у реалізації проєкту будівництва. Зокрема, за словами народних обранців, Кабмін ухвалив програму, яка передбачає виділення субвенції на створення багатофункціональних спортивних комплексів в різних регіонах України, тому можна розглянути можливість залучення коштів держсубвенції та коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Нагадаємо, що у 2013 році у міському парку відпочинку імені Івана Кожедуба було закладено капсулу на місці будівництва льодової арени, яку планувалося ввести в експлуатацію в червні 2014 року.

Тоді до Сум приїжджав легендарний хокеїст, 10-разовий чемпіон світу, триразовий олімпійський чемпіон, володар 9 золотих медалей європейських чемпіонатів, президент Федерації хокею Росії Владислав Третьяк.

Льодова арена мала б бути споруджена в рамках державної програми «Хокей України». На виконання робіт планували використати 32 мільйони гривень з державного і 20 — з обласного бюджетів. Але не судилося…