У Сумській ЦРКЛ відкрито реанімаційне відділення на 5 ліжок

У Сумській центральній районній клінічній лікарні відкрилося нове відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 5 ліжок.


Сумська ЦРКЛ обслуговує один із найбільших районів області, де проживає 62,5 тисяч людей. У лікарні – 245 стаціонарних ліжок з цілодобовим перебуванням, з яких 90 – хірургічного профілю. Тут працюють хірургічне, ортопедо-травматологічне, отоларингологічне, офтальмологічне та гінекологічне.

Після відкриття хірургічного відділення з новим відремонтованим операційним блоком, оснащеним сучасною апаратурою, в тому числі – лапароскопічним та переміщення гінекологічного відділення з обласного перинатального центру, збільшилася кількість оперативних втручань та виникла необхідність при наданні ургентної хірургічної та гінекологічної допомоги продовження оперативної діяльності в вечірній час та цілодобового інтенсивного спостереження за прооперованими хворими. Тим більше, що протягом останніх років до 40% збільшилася кількість госпіталізованих пацієнтів.

Тож відкриття відділення було на часі. З обласного та районного бюджетів було виділено майже 1 млн грн. 200 тисяч з них пішли на ремонт приміщень, інші 800 тисяч – на придбання необхідного обладнання. Збільшилася і кількість медперсоналу. Додалося 5 ставок лікарів анастезіологів, та 5 ставок медичних сестер. 

Жителі району радіють, що нарешті в їх лікарні є нове сучасне відділення, а головлікар Володимир Поцелуєв говорить, що відтепер пацієнти отримуватимуть більш доступнішу медичну допомогу.