У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ курсанти-першокурсники отримали погони

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року, під час яких 100 юнаків та дівчат отримали свої перші курсантські погони.


Сотня майбутніх поліцейських з різних куточків країни вже два тижні звикає до змін у своєму житті: сувора дисципліна, мешкання у казармі та кожен день за графіком, стройовий вишкіл, вивчання основних законодавчих актів, які стосуються поліцейської діяльності. А сьогодні ці юнаки та дівчата отримують свої перші курсантські погони.

До майбутніх поліцейських із привітанням звернувся заступник начальника ГУНП в Сумській області Олег Кузмінков: «Шановні першокурсники! Протягом трьох наступних років під керівництвом ваших наставників, командирів, викладачів ви будете успішно оволодівати необхідними знаннями та навичками, що дозволять вам з честю та гідністю нести високе звання «поліцейський»! Служити та захищати – ці два слова стають для вас єдиним орієнтиром, дороговказом на все подальше життя!»

Першокурсникам вручили погони курсантів та символічні атрибути навчання – «Залікову книжку» та «Ключ до знань».

Завершились урочистості виступом колективу художньої самодіяльності та оркестру ГУНП в Сумській області.

Відділ комунікації поліції Сумської області