У Сумській області продовжується ремонт доріг

Розпочаті у вересні 2019 року роботи з поточного середнього ремонту на ділянці автомобільної дороги Т-25-03 Вільне-Кролевець км 17+222 – км 18+722 на стадії завершення. А у Білопіллі після капітального ремонту відкрили мостовий перехід.


Ремонт дороги Т-25-03 Вільне-Кролевець км 17+222 – км 18+722 добігає кінця. На сьогодні влаштовано вирівнюючий шар із гарячої асфальтобетонної суміші типу Б крупнозернистої; верхній шар покриття товщиною 5 см із гарячої асфальтобетонної суміші типу Б дрібнозернистої; нанесена горизонтальна дорожня розмітка.

«Для забезпечення належного експлуатаційного стану автомобільної дороги проводяться роботи з вирубки порослі та досипання узбіччя ґрунтом. Завершальним етапом буде встановлення дорожніх знаків», – повідомляє Служба автомобільних доріг у Сумській області.

Також 15 листопада в Білопіллі відновили рух по шляхопроводу  через залізничні колії. На капітальний ремонт міст закрили 5 вересня, і водії були змушені їхати в об’їзд. Наразі міст добудовано і відкрито.