У сумських прикордонників – поповнення

Днями в Сумському прикордонному загоні проведені навчально-методичні збори з офіцерами-випускниками вищих військових навчальних закладів 2017 року.


Цьогоріч на ділянку відповідальності загону прибуло чотирнадцять випускників Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, в тому числі й одна жінка. Серед молодих офіцерів троє вже мають сім’ї.

Метою зборів було надання допомоги молодим лейтенантам в адаптації на первинних офіцерських посадах, доведення до них єдиних вимог щодо організації службової діяльності, підвищення рівня професійної підготовки, проведення інструктажів з охорони праці та пожежної безпеки тощо. За кожним молодим офіцером наказом по загону закріплено найбільш підготовлених та  досвідчених офіцерів-наставників.

Під час проведення занять, які проводилися з практичним виїздом на ділянку держрубежу одного з підрозділів охорони державного кордону, продемонстровано елементи організації служби як в пункті пропуску, так і на зеленому кордоні, а також проведені заняття щодо інженерного облаштування державного кордону України. Особливу увагу під час зборів приділено профілактиці негативних явищ та протидії втягування у протиправну діяльність персоналу прикордонного відомства.

Наразі офіцери вибули до своїх підрозділів для проходження подальшої служби. Протягом місяця в прикордонному загоні проводитиметься місячник молодого офіцера, в ході проведення якого за безпосередньої участі наставників та керівництва підрозділів буде проведений визначений комплекс заходів по введенню та становленню на посадах прибулих офіцерів.