У сумського махінатора, який вимагав 300 тисяч євро від забудовника, виявився бізнес в Росії?

Інформація про те, що сумчанин Володимир Шкиря вимагає 300 тисяч доларів від інвестора будівництва на вул.Соборній в Сумах, набула широкого розголосу і викликала чимало запитань до вимагача рекордного хабаря. Аби розвіяти сумніви, чи дійсно чоловік прокручує махінації, учасник АТО Олексій Макарюк запропонував йому пройти поліграф – перевірку на правдивість.


Про це АТОвець написав на своїй сторінці у Фейсбуці:

“Як людина, якій небайдуже майбутнє України, як громадський активіст, я завжди прискіпливо спостерігаю за ситуацією в своєму рідному місті. Дуже не хочеться, щоб наші рідні Суми обрали шлях занепаду. Саме тому з підвищеною увагою сприймаю інформацію і про різного роду місцевих так званих “шатунів”. Розхитування ситуації у будь-якій сфері викликає занепокоєння та тривогу. Звичайно, чутки та звинувачення краще підкріплювати фактами і тим більше треба не мовчати, коли говорять неправду на твою адресу. Як людина, яка на професійному рівні розуміє проблеми нашого міста, зацікавився будівництвом на вулиці Соборній. Це так званий “котлован” і т.п. Про нього писали всі… Його фотографували усі, починаючи від пересічного громадянина і закінчуючи депутатами різних рівнів… Але більше ніж за пост у ФБ це не заходило (Дійсно, цю ганебну картину треба було змінити давно – ну не може у центрі міста знаходитися сміттєве звалище та прихисток для наркоманів). Останнім часом інформаційна підтримка питання була підсилена інформацією про “вікно за 300 тисяч у.о.”, стрімами блогерів і т.п. У зв’язку із цим у мене виникли певні сумніви в позиції маловідомого сумчанина Володимира Шкірі, який своїми діями уже біля десяти років не дає навести лад на цій ділянці. Тим паче, що мова йде про будівництво нового будинку, на місці старого будинку – тобто історичний центр міста не те що не програє, а навпаки буде повернуто до столітнього виду. Дещо розставила по своїм місцям розповсюджувана у ЗМІ інформація про вікно, за яке Шкіря, начебто, хоче отримати 300 тисяч доларів – скажу чесно, не за це і не за таких я воював на Донбасі. Однак, цілком припускаю, що це міг бути і наклеп (хоча як людина, що розбирається у будівництві, маю серйозні сумніви щодо законності того самого вікна “розбрату”, бо це ж по суті основний аргумент заборони будівництва). Оскільки тема викликала жваву дискусію у ЗМІ, готовий допомогти прояснити ситуацію. У мого знайомого є професійний поліграф (так званий “детектор брехні”). Слугує він для безпеки на підприємстві. За допомогою цього пристрою можна буквально за годину при свідках, а якщо потрібно то і при “понятих” дати відповідь на просте запитання: Чи вимагав сумчанин Володимир Шкіря за своє вікно гроші у забудовника? Тим більше ця відповідь буде корисна для самого Шкірі, оскільки в мережі вже з’явилася інформація про його бізнес у рассєї, і що саме туди він хоче переїхати на постійне місце проживання після того, як отримає 300 тисяч доларів від забудовника. Але ж наголошую, жодних чуток, лише перевірені факти! Прошу пана Володимира зв’язатися зі мною. Зі свого боку, аналогічний текст надсилаю у повідомлення на його особистий аккаунт. Переконаний – від того, що правда стане відомою, виграють усі. Бо саме за неї ми усі і боремося і на передовій, і тут, у Сумах!”

Цікаво, чи погодиться Володимир Шкіря на цю пропозицію АТОвця, адже техніка розпізнає брехню дуже швидко і переконати поліграф у “благих намірах” точно не вийде.

Джерело: debaty.sumy.ua