У Сумському аграрному університеті пройшов ярмарок

Організатори виставки-ярмарку, яка відбулася 16 квітня в СНАУ, говорять, що весною треба максимально відповідально поставитися до процесу придбання посадкового матеріалу: купувати його краще всього у тих, хто займається цим професійно, не перший рік, а також дбає про своє добре ім’я.


Як приклад наводять Сумський національний аграрний університет, де на факультеті агротехнологій та природокористування впродовж багатьох років діють спеціалізовані лабораторії рослинництва, садівництва, широко відомі в Україні наукові школи з напряму «Картоплярство» тощо.

Тож на виставці-ярмарку, влаштованій Сумським НАУ спільно з Департаментом агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації, відвідувачі мали змогу придбати тільки найкраще: високоякісний насіннєвий матеріал, добрива, засоби захисту сільськогосподарських рослин, посадковий матеріал картоплі, насіння трав, овочевих культур та квітів, саджанці плодово-ягідних та декоративних рослин, іншу сільськогосподарську продукцію від кращих товаровиробників області. За бажання можна було придбати також мед, яйця, м'ясо, різноманітні ковбасні, кондитерські та хлібобулочні вироби тощо.

Прямо на виставці кожен бажаючий міг зробити експрес-тест на вміст у продукції нітратів, звернувшись до студентів факультету агротехнологій та природокористування, що навчаються за напрямом «Екологія».