У Сумському НВО стартувала великодня благодійна акція

З 26 по 29 квітня у ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» проходить масова акція милосердя, приурочена до великого християнського свята – Воскресіння Господнього.


Напередодні Великодня машинобудівники запланували відвідати близько 500 пенсіонерів об'єднання. Головна увага, перш за все, приділяється самотнім ветеранам виробництва, адже у них немає нікого ріднішого, ніж трудовий колектив, а тому підприємство відчуває підвищену відповідальність за цих людей.

«Соціальна політика Сумського НВО базується на трьох китах: цінувати минуле, поважати сьогодення і піклуватися про майбутнє. Іноді ці складові вдається з'єднати воєдино, як, наприклад, в акціях милосердя, завдяки котрим забезпечується спадковість різних поколінь заводчан, а за великим рахунком – цілих епох із життя об'єднання», – відзначає заступник голови профспілки «Машметал» Віктор Сердюк, що виступив координатором даного благодійного проекту.

На переконання молодіжного лідера СНВО Юлії Толстун, яка щорічно бере участь у заводських акціях милосердя, такі дружні зустрічі необхідні не тільки пенсіонерам, а й молодим співробітникам.

«Ветерани відчувають підтримку рідного підприємства, за яке щиро вболівають, незважаючи на те, що вже давно перебувають на заслуженому відпочинку, а молодь переймає у них цінний досвід: як трудовий, так і життєвий», – вважає Юлія.

За багаторічною традицією ПАТ «Сумське НВО» підготувало для своїх пенсіонерів гостинці. Крім різних видів круп, макаронних виробів та інших продуктів харчування, набори прикрасив головний символ Воскресіння Христового – запашні паски.