У Сумському прикордонному загоні – поповнення

Сьогодні стрій прикордонників Сумського прикордонного загону поповнили 11 військовослужбовців, серед яких і дві представниці чарівної статі. Новоприбулі охоронці кордону склали Військову присягу на вірність Українському народові. Ритуал проведений з дотриманням всіх вимог щодо протидії поширенню COVID-19.


Цьогоріч на військову службу за контрактом до Сумського прикордонного загону призвано вже понад півтори сотні молодих та енергійних людей, сповнених бажанням служити й захищати українську землю, нашу державу, народ України. Це свідчить про те, що професія прикордонника є престижною і перспективною, адже на охоронців кордону покладаються завдання із забезпечення надійної охорони та оборони державного кордону України, протидії організованій злочинності, контрабанді, нелегальній міграції.

З напутніми словами до новоприбулих військовослужбовців звернувся військовий священник (капелан) Микола Карпенко, який благословив усіх їх на подальшу службу.

Колектив Сумського прикордонного загону вітає військовослужбовців зі складанням Військової присяги та бажає усім міцного здоров’я, сили духу, витримки та успіхів у виконанні важливих завдань з охорони державного кордону України.