У Сумському прикордонному загоні вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні у Сумському прикордонному загоні відбулися заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.


В актовій залі управління загону відбулося урочисте зібрання, у якому взяли участь персонал Сумського загону та ветерани-прикордонники.

Учасники заходу віддали глибоку шану всім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Демократичній Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто пролив свою кров заради забезпечення миру та спокою у світі.

«Куди б не закидала доля військовослужбовців і працівників, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця» – зазначив у своєму виступі виконуючий обов’язки начальника загону полковник
Олександр Попов.

Від імені керівництва громадської організації «Прикордонники Сумщини»  до персоналу загону звернувся полковник запасу Вадим Легкодух, який подякував учасникам бойових дій за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність та побажав усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

Ветеран-прикордонник полковник резерву Михайло Калюжний поділилися з нинішнім поколінням захисників своїм бойовим та життєвим досвідом.

Військовий священних (капелан) отець Микола Карпенко провів молебень за загиблими воїнами – учасниками бойових дій та загиблими за волю України.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав ряд військовослужбовців, працівників загону та ветеранів-прикордонників було заохочено правами начальника Сумського прикордонного загону.