У Сумському прикордонному загоні звільнили в запас військовослужбовців строкової служби

Сумський прикордонний загін завершив заходи зі звільнення в запас військовослужбовців строкової служби призову «Весна-2019».


На плацу управління прикордонного загону в урочистій обстановці відбулося прощання з Бойовим Прапором військової частини військовослужбовцями строкової служби, які офіційно завершили службу в лавах Державної прикордонної служби України.

Строковики, які закінчили службу, схилили свої голови перед Бойовим Прапором, вшанували пам’ять загиблих прикордонників, які віддали своє життя за народ України.

Начальник Сумського прикордонного загону підполковник Микола Романчук від імені всього колективу загону привітав військовослужбовців із завершенням служби. Подякував їм за сумлінну службу, наполегливість та самовідданість, проявлені під час виконання завдань з охорони державного кордону України. Начальник загону побажав прикордонникам міцного здоров’я, успіхів та нових звершень у цивільному житті.

Солдат Андрій Харюта від імені військовослужбовців строкової служби подякував керівництву та персоналу Сумського прикордонного загону за спільну службу. Прикордонник висловив надію, що отримані під час виконання завдань з охорони державного кордону України знання і навички неодмінно знадобляться надалі.

Військовий священник (капелан) Микола Карпенко благословив прикордонників, окропивши кожного святою водою.

На завершення заходу кращих військовослужбовців було заохочено грамотами.
Слід зазначити, що ритуал звільнення в запас – це важлива подія в житті кожного військовослужбовця. Це означає, що воїни сумлінно і чесно виконали свій обов’язок перед Батьківщиною.