У Сумському прикордонному загоні проводжали військовослужбовців, звільнених у запас

Учора в Сумському прикордонному загоні відбулися урочистості з нагоди звільнення мобілізованих військовослужбовців.


На стройовому плацу вишикувалися майже 60 прикордонників, які були призвані на військову службу під час четвертої хвилі мобілізації. У заходах взяли участь керівництво та персонал прикордонного загону.

1

Хвилиною мовчання охоронці кордону згадали всіх, хто віддав своє життя за незалежність України під час виконання обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.

Начальник Сумського загону полковник Валерій Кравчук від імені всього колективу загону привітав військовослужбовців, які звільняються в запас, із завершенням служби. Подякував їм за виконані завдання, сумлінну службу, патріотизм та мужність, проявлені під час виконання завдань з охорони та захисту державних рубежів. «У душі ви назавжди залишитеся прикордонниками, тому ми завжди будемо раді бачити вас у загоні на День прикордонника, День створення частини. Приїжджайте, будемо зустрічатися, згадувати свої підрозділи, час спільної служби», – зазначив Валерій Миколайович.

Кращих військовослужбовців було нагороджено грамотами та листами- подяками. На завершення заходу полковник Валерій Кравчук потиснув руку кожному прикордоннику та всі разом сфотографувалися на згадку. Всього ж демобілізації підлягає понад 120 військовослужбовців загону, відповідні заходи будуть завершені вже на цьому тижні.