У Токарях прорвало дамбу

7 квітня в селі Токарі Сумського району стався прорив дамби на місцевому ставку.


Ліквідували наслідки прориву, спільно з Токарівською сільською радою, жителі села Токарі, працівники «Сумихімпрому». Більш детально про ситуацію буде відомо після засідання комісії ДСНС. 

Місцеві жителі говорять, що неодноразово зверталися до відповідних органів з проханням про негайний ремонт дамби, втім жодних заходів з ремонту та укріпленню дамби не було вжито. 

На місце подій виїхали керівники Сумського району. Оглянувши місце подій, голова Сумської РДА Геннадій Дорошенко зазначив, що звернення щодо своєчасного ремонту цієї дамби неодноразово надходили до Сумського облавтодору, на балансі якого і знаходиться дамба, але ніякі заходи не були вжиті з незрозумілих причин.

IMG_1273

Сумською районною державною адміністрацією буде направлене звернення до правоохоронних органів з метою проведення розслідування цієї ситуації. Також, наразі, готується відповідне розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації щодо встановлення на облік всіх дамб, що знаходяться на території Сумського району з метою уникнення подібних ситуацій в майбутньому.