У Тростянці планують збудувати лижну базу класу “А”

У Тростянці планують збудувати лижну базу класу «А», на якій зможуть проводити Міжнародні змагання з біатлону, спортивний комплекс з футбольними полями, яких більше немає на Сумщині, та мультиспортивний комплекс із басейном та спортивними залами.

Лижна база знаходитиметься в урочищі Нескучне. Щоб спортсмени могли там тренуватися, вже при двох градусах нижче нуля на лижні траси розкидатимуть сніг зі спеціальних пушок. Згідно з проектом, на базі збудують стрільбища, трибуни для глядачів, двоярусну парковку. Працюватиме прокат лижного спорядження, а поруч із базою хочуть збудувати близько 20 котеджів, які розраховані на одну чи кілька родин. Після катання усі бажаючі зможуть відпочити у спа-комплексі із сауною та басейном.

Над створенням проекту лижної бази працювали не лише тростянецькі архітектори, а й чеські спеціалісти, які вже мають досвід у цій сфері.

Розвиватимуть у Тростянці й інші види спорту, зокрема вже працюють над реконструкцією стадіону імені Куца, тут прокладено нове поле з натуральним покриттям та автоматичною системою поливу.

Навколо поля планують прокласти 4 легкоатлетичні доріжки і 6 100-метрових. Поруч із центральним полем створюють і менші за розмірами із штучним та натуральним покриттям. Одне з них вже функціонує з травня, ще одне поле хочуть накрити спеціальним куполом, аби займатися взимку. Поруч зі стадіоном заплановане будівництво мультиспортивного комплексу Н2О – зі спортивною залою, басейнами, залами для бойових видів спорту, зоною відпочинку та кав’ярнею. Це дозволить спортсменам займатися у будь-яку пору року.

Будівництво всіх цих об’єктів дозволить збільшити кількість робочих місць, залучити інвестиції, збільшити бюджет громади. Окрім цього – це нові можливості для розвитку туризму.

Реалізація усіх об’єктів запланована до 2025 року, якщо буде відповідне фінансування.