У Тростянці поліція відшукала «цвинтарного» вандала

Аби придбати чергову пляшку горілки, раніше неодноразово судимий 52-річний житель Тростянця обікрав місцеве кладовище. Цікавили останнього металеві огорожі, які замість пункту прийому металобрухту привели зловмисника до правоохоронців.


Зловмисника виявили під час патрулювання містом о п’ятій ранку. Чоловік при появі поліцейських помітно почав нервувати й до того ж звернув на себе увагу своєю величезною сумкою. Коли ж його вирішили перевірити працівники поліції, в мішку виявили металеву огорожу.

«Затриманому 52 роки, – коментує Юрій Безуглий, начальник Тростянецького відділення поліції. Чоловік і раніше скоював майнові злочини. Та якщо раніше він обкрадав дачні будинки, цього разу пішов на кладовище. Цікавили його вироби з металу, які здавав на пункт прийому металобрухту. Отримані ж в такий спосіб гроші витрачав на горілку».

Працівники поліції в рамках відкритого кримінального провадження за ч.2 ст. 297 «Наруга над могилою» Кримінального кодексу України вже довели причетність зловмисника до двох подібних крадіжок, скоєних раніше. Йому загрожує три роки позбавлення волі, повідомляє відділ комунікації поліції в Сумській області.