У Тростянецькій ОТГ запрацює сучасний ЦНАП

У конференції «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів», яка відбулась сьогодні у Києві, взяли участь більше 400 представників територіальних громад, обласних державних адміністрацій, профільних та галузевих асоціацій. 


Під час заходу 122 громади з 24 областей України, в їх числі і Тростянецька міська ОТГ, підписали Меморандуми про початок роботи з виконавцями Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП) – компаніями NIRAS Sweden AB та SKL International.

Підписання цього документу є важливим кроком в напрямку покращення якості надання адміністративних послуг в нашій громаді. Мета Меморандуму полягає в створенні сучасних Центрів надання адміністративних послуг в громадах, проведенні навчання персоналу, підвищення рівня проінформованості громадян щодо адміністративних послуг і пов’язаних з ними прав, ефективній участі громадян у контролі за якістю надання адмінпослуг на місцевому рівні.

На конференції привітав громади з початком партнерства Лев Парцхаладзе – заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Він зазначив: «Розбудова системи ЦНАПів є маркером успішності реформи децентралізації, яка наближає якісну сервісну послугу до людини.» Потім пройшло обговорення ключових моментів створення ЦНАПів у громадах.

У конференції взяли участь Штефан Шльойнінг – голова Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні, Мартін Хагстрьом – Посол Швеції в Україні, Александра Фелінгер – заступник директора Програми «U-LEAD з Європою», Сусанна Делланс – керівник напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» та інші посадовці.