У Верхній Сироватці новий очільник

Тимчасово виконуючим обов’язки секретаря Верхньої Сироватки Сумського району став Олександр Гамалій, про це повідомляє СпецКор.


Його кандидатуру підтримала більшість. Тепер він виконуватиме обов’язки голови села, повідомила голова територіальної виборчої комісії Верхньої Сироватки Людмила Кисляк. Вона розповіла, що депутати зібралися вчора. Із 22 чоловік прийшли 15-ро. «Ми провели все за відповідною процедурою. Вибрали головуючого засідання і секретаря, оскільки попередній написав заяву про звільнення. За допомогою таємного голосування обрали нового тимчасово виконуючого обов’язки секретаря. Ним став депутат Олександр Гамалій. Виконувати свої обов’язки він буде до призначення виборів голови у селі. За нього проголосували 14 депутатів».

За інформацією активіста Михайла Проценка, колишню очільницю села Аллу Александрову чекають правоохоронці на допит. Жінка відмовляється йти з посади, привласнила печатку та подала в суд на керівника партії, у якій раніше була, нардепа Сергія Капліна.

«Екс-голова Верхньої Сироватки Александрова бере нові «бар’єри». Цього разу вона почала судову тяганину аж із головою своєї партії – Сергієм Капліним. Дуже їй хочеться залишитися на посаді, але дуже цікаво, як до цього віднесуться партійні лідери. Вона відмовляється відпускати владу зі своїх рук, привласнивши печатку, і блокує діяльність ради. Можливо, її дійсно затримають чи арештують. У людей терпець увірвався давно», – повідомив Михайло Проценко.

Нагадаємо, екс-голову села Верхня Сироватка Аллу Александрову відкликали з посади рішенням політичної ради "Соціал-демократичної партії". Після цього її посаду тимчасово зайняла секретар Верхньосироватської сільської ради. Сама екс-очільниця називає відкликання протизаконним. Про це наш сайт повідомляв раніше.

До слова, наприкінці минулого року проти Алли Александрової піднялися жителі села Верхня Сироватка, оголосивши їй народний імпічмент.