Україна закрила в’їзд для чоловіків з громадянством Російської Федерації у віці від 16 до 60 років

У прикордонних пунктах пропуску діють посилені заходи контролю.


У зв’язку з воєнним станом Україна закрила в’їзд для чоловіків з громадянством Російської Федерації у віці від 16 до 60 років. Про це на нараді у президента заявив глава Державної прикордонної служби Петро Цигикал, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, посилені заходи контролю здійснюється, перш за все, по відношенню до російських громадян.

“У пунктах пропуску здійснюється посилені заходи контролю. Перш за все, по відношенню до громадян Російської Федерації. Чи не пропускаються громадяни РФ у віці від 16 до 60 років чоловічої статі”, – заявив Цигикал.

У свою чергу президент Петро Порошенко зазначив, що ці заходи повинні перешкодити Росії формувати загони приватних армій на українській території.

“Ще раз: чоловіча стать з 16 до 60 років, застосовуються обмеження, крім гуманітарних випадків, будуть чітко виписані в інструкції”, – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна заборонила в’їзд до Криму для іноземців. З четверга, 29 листопада, адміністративний кордон з окупованих півостровом можуть перетинати виключно громадяни України. Обмеження діятимуть протягом дії воєнного стану.

Відзначимо, ще вчора повідомлялося, що на кордоні щодо росіян діють посилені заходи контролю.

“У тому числі проводиться інтерв’ювання з іноземцями, серед яких є і громадяни РФ”, – зазначив керівник прес-служби ДПС Андрій Демченко.

Джерело: https://www.rbc.ua/rus/news/ukraina-zakryla-vezd-muzhchin-rossii-vozraste-1543563529.html?fbclid=IwAR1Bm7VpFUZD0vWMXGdy_ordv4ykJYtgJDGsJsjm1lhcEukeofnwAb8QH2g