Українці хотіли підкормити росіян горіхами. Завадили прикордонники

Прикордонники Сумського загону в рамках спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2016» суттєво посилили заходи, направлені на протидію незаконній діяльності на державному кордоні.


Учора ввечері в Краснопільському районі військовослужбовці мобільного підрозділу затримали автомобіль ГАЗ української реєстрації з вантажем волоських горіхів.

Реалізовуючи завчасно отриману інформацію про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль на напрямку між українським населеним пунктом Славгород та російським Дронівка в безпосередній близькості від держрубежу затримав вантажний автомобіль ГАЗ та двох громадян України. В кузові транспортного засобу вартові кордону виявили картонні ящики з волоськими горіхами (чищеними), а також дошки та інші допоміжні засоби для того, щоб здійснити незаконне перетинання кордону. Будь-які товаро-супровідні документи на товар у чоловіків були відсутні.

Наразі транспортний засіб разом з вантажем горіхів, загальна вага якого склала біля 2200 кілограмів, доставлено до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде переданий працівникам фіскальної служби. За спробу незаконного перетинання державного кордону України на 49 та 39-річного правопорушників складені відповідні адміністративні матеріали, повідомляють у прес-службі загону.

Попередня вартість затриманого вантажу склала близько півмільйона гривень.