Українець приховав у своєму «Audi» майже 200 мундштуків та люльок для паління та 115 тисяч російських рублів

Учора в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники відділу «Сопич» Сумського загону спільно зі співробітниками СБУ виявили приховані від контролю велику кількість курильних мундштуків та люльок ручної роботи, а також іноземну валюту.


Оглядаючи автомобіль марки «Audi 80» української реєстрації, на якому наш співвітчизник виїжджав до Росії, правоохоронці в конструктивних особливостях транспортного засобу, а саме в порожнині переднього бампера виявили 140 дерев’яних мундштуків для паління.

Крім цього в технологічній порожнині біля правої фари прикордонний наряд виявив 30 дерев’яних люльок для паління ручної роботи та в лівій фарі – 23 купюри, номіналом 5 тисяч рублів РФ кожна, на загальну суму 115 тисяч російських рублів. Чоловік зізнався, що виявлений товар та кошти він приховав свідомо з метою незаконного переміщення через кордон.

Пристрої для паління він планував реалізувати на території Росії. Слід відмітити, що у жовтні минулого року прикордонники Сумського загону в пункті пропуску «Катеринівка» вже затримували даного чоловіка з Рівненщини, який, виїжджаючи до Росії цим же автомобілем, приховав від контролю в задніх порожнинах правого та лівого крил, а також в порожнині між передньою декоративною решіткою та радіатором транспортного засобу 280 дерев’яних трубок для паління ручної роботи.

Наразі грошові кошти, пристрої для паління та автомобіль 1988 року випуску вилучені працівниками митниці встановленим порядком для прийняття відповідного правового рішення.