Українець хотів підгодувати росіян м’ясом, молоком та горіхами

На Сумщині прикордонники затримали УАЗ з вантажем горіхів та м’ясомолочної продукції.


Сьогодні вночі у Краснопільському районі прикордонники Сумського загону попередили спробу незаконного переміщення через кордон великої кількості продуктів харчування.

У ході реалізації завчасно отриманої інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль на напрямку між українським населеним пунктом Грабовське та російським Старосілля неподалік від держрубежу затримав автомобіль УАЗ української реєстрації.

Керував транспортним засобом наш співвітчизник. В салоні транспортного засобу вартові кордону виявили велику кількість продуктів харчування: волоські горіхи (чищені), м’ясна та молочна продукція.

Чоловік зізнався правоохоронцям, що даний товар він мав на меті незаконно перемістити на територію Росії з метою подальшої реалізації.

Наразі транспортний засіб разом з вантажем, загальна вага якого склала близько 1 тонни, доставлено до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде переданий працівникам фіскальної служби. За спробу незаконного перетинання державного кордону України 24- річному мешканцю прикордоння доведеться відповідати у суді, йдеться у повідомленні прес-служби Сумського прикордонного загону.