Українську промисловість врятує тільки мир, вважає депутат Сумської облради

За два роки війни промислове виробництво в Україні обвалилося на 22%, в той час як в 2010-13 рр. середньорічні темпи зростання в промисловості складали 3,6%. Наполовину зменшився товарний експорт в Росію (на 5 млрд доларів) і на чверть – до країн ЄС (4 млрд доларів).


Пожирає ресурси і руйнує економіку країни і війна, яка щодня забирає нечувані суми, вважає депутат облради від Опозиційного блоку Андрій Грек. Він каже: «До війни в Україні розвивалися підприємства, товари продавали за кордон, у людей була робота. Ніхто не думав про те, що завтра його завод закриють і не буде грошей на те, щоб годувати сім'ю, оплачувати комунальні послуги. Тепер всього цього немає. Зруйнована інфраструктура, десятки тисяч людей втратили робочі місця, в кілька разів зросли ціни і тарифи».

Тільки відновлення миру і повернення Донбасу в Україну дозволить нашій країні стати на ноги, вважає політик. Для цього потрібно рішучість і план по відновленню єдності нашого народу.

«Тоді запрацюють підприємства, скоротяться витрати на армію і оборону, і знову з'являться гроші для того, щоб відновити інфраструктуру і розвивати промисловість. У людей знову буде робота, яка дасть їм можливість годувати сім'ї, ростити дітей. Тільки потрібно, щоб це усвідомила влада, яка відповідає за добробут народу», – підсумував депутат.