У Конотопі черговий скандал із перевізниками

До приватного підприємця, який обслуговує перевезення на міському маршруті №14, завітали члени спілки АТО, депутати та активісти міста. До цього їх спонукав черговий скандал: водій вищезгаданого маршруту відмовив вдові загиблого АТОвця в безкоштовному проїзді, гарантованого законом.


З цього приводу досить гостро висловився на своїй сторінці у Фейсбук заступник конотопського міського голови Ігор Степанченко, який написав: "На вихідних ЗНОВУ було брутально випроваджено з автобуса по маршруту №14 вдову полеглого в бою атовця!

Таке безчинство, по відношенню до сімей учасників бойових дій у Конотопі відбуваються лише на маршрутах, які лобіює пан Одінцов. Закони України на них не поширюються.

НАГАДАЮ!!!

Не одноразово проводилися бесіди з даним перевізником, щодо подібних прецедентів, але нахабство не знає меж.

Тому, вважаю за доцільне ПОВТОРНО винести на засідання виконкому проект рішення про дострокове розірвання договорів з тими перевізниками, котрі заохочують власних водіїв до викидання зі своїх маршруток, сімей загиблих в АТО!".

Аби владнати непорозуміння, вдова загиблого за підтримки активістів міста завітала до перевізника. Пан Одінцов же стверджує, що це перекручені факти, посилається на опублікований ним запис з відеореєстратора (оскільки звук не записувався, то діалогу з водієм не чути), та навіть натякає на "рейдерство", про що він і написав в соцмережі

Слід зазначити, що сім'ї загиблих в АТО мають перевозитися без обмежень поза квотою.

За матеріалами сайту 05447