В обласній раді відбулися кадрові зміни

Сьогодні, 22 грудня, на сесії Сумської обласної ради, яка вперше пройшла під головуванням Володимира Токаря, відбулися кадрові зміни.


Зокрема був звільнений з посади начальник управління майном обласної ради Микола Коваленко. На його місце призначили депутата від фракції БПП «Солідарність» Дмитра Нагорного, який до обрання головою обласної ради  Семена Салатенка, виконував обов'язки генерального директора ОКАП «Сумиоблагроліс» і був безпідставно звинувачений екс-головою ради у корупції.

Був звільнений з посади більшістю голосів обласних обранців і в. о. гендиректора ОКАП «Сумиоблагроліс» Сергій Котляренко. Замість нього призначений депутат від фракції «Воля народу» Костянтин Товстуха, який очолював Ямпільський Агролісгосп.  

Також відбулася зміна і в керівництві постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва. Замість члена ВО «Свобода» Олени Сердюк комісію очолив Микола Березін від «Відродження», який уже керував нею у 2013-2014 роках.