В окремих багатоповерхівках Сум відключать воду

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення водо– та електропостачання.


Йдеться про будинки за адресами: пр-т М. Лушпи, 43/2 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Заливна, 31, вул. Г. Кондратьєва, 144/2 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Харківська, 58А (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Івана Сірка, 25, вул. Зеленко, 3 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. СКД, 6 (ремонтні роботи на підстанції ПАТ «Обленерго»), пр-т Шевченка, 23 (заміна труб гарячої води в квартирі), вул. Троїцька, 24 (заміна лічильників холодної води в квартирі), вул. Г. Кондратьєва, 152 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Троїцька, 21, вул. Засумська, 16/5 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирах), вул. Засумська, 12А (заміна рушникопідсушувача в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.