В Охтирці привітали вчительку зі 100-річним ювілеєм

Золотий ювілей відзначає охтирчанка Марія Прокопівна Петренко, яка майже сорок років свого життя присвятила роботі педагога, навчаючи дітей у початкових класах не лише читати і писати, а й бути хорошими людьми. Про це повідомляє Охтирська міська рада.

Її трудова біографія розпочалася в далеких 30-х роках минулого століття, коли молода дівчина після закінчення Охтирського педагогічного училища стала вчителем початкової школи в с.Бошівка. У період Другої Світової війни працювала вчителем початкових класів у міських школах №10 та №11, потім проживала в Баку за місцем роботи чоловіка, а з 1947 року повернулася до Охтирки, де живе і до цього часу.

Життєва мудрість ювілярки, багаторічний досвід, незламність перед воєнними лихоліттями, голодоморами та труднощами післявоєнної відбудови, відданість педагогічній справі – це приклад для наслідування молодому поколінню та шана іменинниці від громади міста Охтирки.

Багато подарунків та гарних слів отримала одна з найповажніших мешканців міста від своїх рідних та знайомих, з якими розділила радість ювілейного дня народження.

Довідково: Сьогодні в Охтирці проживає двоє столітніх громадян.

sts.sumy.ua