В Охтирській міській раді обрали секретаря. Ним стала колишня нардеп

Сьогодні, під час чергового засідання сесії секретарем Охтирської міської ради обрано депутата від ОП-ЗЖ, представницю НП «Жінки за мир», народного депутата України VII скликання Вікторію Булах.


За це рішення проголосувало 19 місцевих обранців.

Вікторія Булах подякувала за довіру Охтирському міському голові Павлу Кузьменку, своїм однопартійцям та керівнику регіональної організації ОП-ЗЖ, першому заступнику голови обласної ради Олександру Стрельченку, який був присутнім на пленарному засіданні.

«Посада секретаря міської ради означає, що треба багато працювати, треба знаходити порозуміння з усіма депутатами, не дивлячись на політичні переконання. Я вже не перший рік працюю в органах місцевого самоврядування. Обиралася депутатом Верховної Ради України. Тож знаю роботу не лише на місцях, але й законодавчо. Упевнена, що мій досвід допоможе у роботі. Буду працювати з депутатами від усіх політичних партій на благо громади міста», – сказала у своєму виступі Вікторія Булах.

Також вона зазначила, що це не її особиста перемога, а всієї команди, бо з кожним днем до ОП-ЗЖ все більше зростає довіра громадян.

Від імені всіх опозиціонерів Сумщини привітав колегу з обранням на посаду і Олександр Стрельченко.

«Вітаю представника нашої політичної сили з обранням на посаду секретаря. Упевнений, вона зможе виправдати високу довіру депутатського корпусу», – сказав головний опозиціонер області.

Серед іншого він подякував за довіру Охтирському міському голові й депутатам, які віддали свій голос за Вікторію Булах.

«Всі вони обрані від різних політичних сил, але розуміють, що у даному випадку політика повинна відійти на другий план, бо в міській раді політика інша – міське господарство і люди. Тож я бажаю Охтирській міській раді працювати без чвар, а з конструктивом», – резюмував Стрельченко.