В пункті пропуску «Бачівськ» вилучили Mazda та Mercedes

Учора в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники Сумського загону спільно з працівниками митниці виявили автомобіль Mazda з підробленим реєстраційним документом та автомобіль Mercedes з невідповідністю номеру кузова.


Оглядаючи автомобіль Mazda СХ-9 російської реєстрації 2008 року випуску, на якому в’їжджав до України громадянин Азербайджану, охоронці кордону виявили ознаки підробки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Що стосується пасажирського мікроавтобусу Mercedes-Benz Sprinter української реєстрації 1996 року випуску, на якому слідував до Росії наш співвітчизник, то спеціальною оглядовою групою виявлено невідповідність номеру кузова з номером, який вказаний в реєстраційному документі.

У результаті обидва транспортні засоби вилучені встановленим порядком та передані компетентним правоохоронним органам для проведення відповідних подальших перевірок.

Всього з початку року в пунктах пропуску Сумської області прикордонниками спільно з митниками виявлено 56 автомобілів з підробленими і недійсними документами та із заміною номерів агрегатів.