В рамках акції “Серце до серця” обласній дитячій лікарні передано медобладнання

Сьогодні в Сумах відбулася передача обладнання Сумській обласній клінічній лікарні​, яке було придбане за кошти, зібрані під час XІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».


Щорічна XI акція «Серце до серця» у Сумській області відбувалась з 4 по 24 квітня 2016 р. під гаслом – «Врятуй життя дитини!». Метою акції був збір коштів для забезпечення якісним медичним обладнанням реанімаційного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Щороку акція відбувається у співпраці організаційного комітету, волонтерів та державних структур, котрі дійсно взяли на себе таку благодійну місію. Завдяки цій співпраці у 2016 році вдалось зібрати 223 118, 25 грн.

На зібрану суму було закуплене обладнання:
– Пульсоксиметр/ монітор G1B з акумулятором і зарядним пристроєм (неонат. компл.) – 2 шт.
– Відсмоктувач медичний В-80 з педдаллю, ВІСМА-ПЛАНАР (Білорусь) (ємність для секрету з ударостійкого полікарбонату) – 1 шт.
– Монітор пацієнта ЮМ-300-10 (базова конфігурація) – 2 шт.
– Шприц Перфузор 50 мл з голкою для забору медикаментів – 263 шт.

Керівник Сумського обласного відділення ВБФ «Серце до серця» Крістіна Сахно говорить, що благодійність завжди була великою справою, яка йде від душі і серця. Тож подякувала всім небайдужим жителям області, які долучилися до Акції і кожною своєї гривнею наблизили здіснення заповітної мрії хворої дитини – бачити життя!