В Сумах чоловік передав поліцейським знайдені боєприпаси

Житель обласного центру виявивши на снігу поліетиленовий пакунок, в якому були граната, патрони та порох, відразу ж передав його поліцейським. Ті з’ясували: граната є муляжем, а ось патрони справжні.


Чоловік, що прямував в гості до свого кума, помітив на снігу біля паркану поліетиленовий пакет. А зазирнувши всередину, побачив там патрони та предмет дуже схожий на гранату. Не мешкаючи, громадянин узяв пакунок та вирішив передати його поліції. Тож сумчанин зі своєю знахідкою направився прямісінько до поліцейських, що несли службу неподалік. 

Оглянувши вміст пакету, спеціаліст-вибухотехнік з’ясував, що знайдений корпус гранати РГД-5 є муляжем. А от 25 малокаліберних патронів, можуть бути цілком придатними для застосування. Так само як і близько 150 грамів пороху, що знаходилися в цьому ж пакеті.

Наразі поліція вживає заходів щодо встановлення особи власника пакету і нагадує, що, згідно з ч.3 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої. Тож, шановні сумчани, якщо ви маєте на руках незареєстровану зброю, вибухівку чи боєприпаси, негайно здайте їх до правоохоронних органів. Так ви убережете і себе і своїх рідних від небезпеки.

Відділ комунікації поліції Сумської області