В Сумах поліція перевіряє інформацію про начебто замінування торгівельного центру

На місці події працюють слідчо-оперативна група Сумського відділу поліції, кінологічна та вибухо-технічна служби, наряди пожежно-рятувальної частини.


Сьогодні, о 09:48, на лінію «102» зателефонував чоловік, і повідомив про те, що в одному з торгівельно-розважальних центрів по вулиці Харківській закладено вибуховий пристрій. 

Для перевірки цієї інформації виїхали і наразі працюють керівництво Головного управління поліції області, слідчо-оперативна група Сумського відділу поліції, кінологічна та вибухо-технічна служби, наряди пожежно-рятувальної частини. Ситуація повністю контролюється поліцією. Вживаються заходи щодо встановлення особи людини, яка зробила дане повідомлення. 

У свою чергу поліція нагадує, що у відповідності до статті 259 Кримінального кодексу України, завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, – карається позбавленням волі на строк від 2 до 6 років.

Ті ж самі діяння, які спричинили тяжкі наслідки, або вчинені повторно, – карається позбавленням волі на строк від 4 до 8 років.