Вчорашній трагічний випадок в Сумах так нікого і нічому не навчив

Незважаючи на вчорашню трагічну подію, коли під колеса маршрутки потрапив пенсіонер, внаслідок чого загинув, ніхто так і не почав розчищати зупинки. Тому черговий нещасний випадок не змусив себе довго чекати.


Близько 18.30 на зупинці "Аптека 36,6"  чоловік у віці, вийшовши з тролейбуса, спіткнувся на купі снігу і впав. Йому вдалося не скотитися під тролейбус, але він сильно розбив обличчя і втратив свідомість – на щастя, ненадовго. Люди, які знаходилися на зупинці викликали швидку допомогу. Чоловік прийшов до тями, у нього виявилося сильне розсічення скроні. Про це повідомив сайт Ваш шанс. 

Сьогодні ж на своїй сторінці в ФБ Катерина Чепік розповіла, як попросила водія стати на зупинці Сумсільмаш, але він зупинився за декілька метрів, майже в сугробі. І потім, на прохання дівчини зупинитися у встановленому місці, проігнорував її. 

Оскільки зима цьогоріч сніжна, прибиральної техніки не вистачає, зупинки від снігу не чистять, а водії маршрутних таксі ігнорують правила дорожнього руху, будьте обережними. Не сподівайтеся на водіїв, а вимагайте зупинки лише у визначених місцях. Це збереже ваше життя та здоров'я.