Велика Писарівка святкувала День селища

Минулої суботи у Великій Писарівці відзначали День селища. Святкували весело, гучно, радісно. І гарний настрій мешканців населеного пункту, і літня погода тому сприяли.


Місцева малеча освоювала атракціони та робила «тату». Вокальні виконавці та хореографічні колективи розважали жителів. Ярмарок демонстрував гастрономічні вміння місцевих господинь. Польова кухня дарувала аромат і смак неперевершеного кулешу та шашликів.

 

На центральній площі під вечір зібралося чи не все селище. Було багато гостей, серед них і перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко. Вже друге скликання він опікується Великою Писарівкою і покращенням життя її мешканців. Цього дня він також устиг поспілкуватися з керівництвом селища та його жителями.

«Для мене ваш район, який зараз перейшов до територіальної громади, став рідним, – звернувся до присутніх Олександр Юрійович. – Я з великою радістю завжди приїжджаю до вас і намагаюся вирішувати проблеми, з якими ви до мене звертаєтеся. Разом ми відстояли автостанцію, встановлювали дитячі майданчики, ремонтували дороги, клуби та ФАПи. Упевнений, попереду ще багато добрих справ на розвиток Великої Писарівки».

Перший заступник голови обласної ради подякував ветеранам, старожилам, тим, хто відбудовував Велику Писарівку у післявоєнні роки. Хто розвивав селище, виховував дітей, піднімав промисловість і сільське господарство. Привітав жителів із Днем визволення Великої Писарівки, який відзначається 8 серпня, і побажав усім миру, здоров’я, достатку й добра.

Олександр Стрельченко вручив відзнаку обласної ради Ігорю Кривоносу – завідувачу поліклінічним відділенням Великописарівської лікарні і передав кошти на розвиток для КЗ Центр культурних послуг «Великописарівський будинок культури», Великописарівської станції юних натуралістів та танцювальних колективів Будинку дитячої та юнацької творчості.

Теплі слова говорила односельцям керівник територіальної громади Людмила Бірюкова. Вона згадала, скільки зроблено для селища за останній рік і поділилася мріями на майбутнє: «Хочеться, щоб наше селище ще багато років процвітало.