«Велике будівництво»: сумський дитячий садочок збудований на 75%

Голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА проінспектував хід будівництва дитячого садочка, що зводять в Сумах у рамках реалізації програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво». Проєкт, за попередніми оцінками, виконаний на 75%


«Сьогодні ми побачили, що робітники суттєво пришвидшили хід будівельних робіт. Уже більше ніж на 90% виконані інженерні мережі, підведені електроенергія, вода, опалення. Зроблена також пожежна сигналізація, – розповів голова облдержадміністрації. – Ми перевірили  виконання робіт із укладання теплої підлоги. Знаю, що деякі сумчани писали у коментарях у Фейсбуці про те, що підлогу укладають з порушеннями. Оглянув особисто. Всі роботи ведуться згідно з проектом, технологічні процеси витримуються. Ми постійно комунікуємо як з міською владою, так і з підрядниками. Вирішуємо вчасно всі проблеми, щоб дитячий садочок запрацював якнайшвидше».

За словами керівника будівельної організації Миколи СІРОШТАНА, на будівництві задіяні близько 60 працівників, які працюють у півтори зміни. Поки проблем немає. Будівництво йде згідно з графіком робіт.

Довідково. Загальний бюджет проєкту «Будівництво нового дитячого садка в Сумах», який реалізується в рамках програми «Велике будівництво», – 58,8 млн грн. Кошти, заплановані на спорудження садочка та благоустрій території навколо, виділені з державного та місцевого бюджетів. Зокрема, у 2021 році з державного бюджету виділено 21 млн грн.

Дитячий садок в Сумах є унікальним. Це розробка архітекторів та дизайнерів із м. Суми. Родзинка в тому, що в садочку максимально використовуватиметься природнє освітлення. Також там будуть басейн, підйомник, тепла підлога.