Верховна Рада прийняла закон Владислава Бухарєва

За авторства Владислава Бухарєва прийнято надзвичайно важливий закон щодо створення національної системи кібербезпеки


Сьогодні у другому читанні та в цілому прийнято надважливий в умовах гібридної війни, яку розвязав агресор, проект Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» (реєстр. № 2126а), співавтором якого є наш земляк, генерал-лейтенант, народний депутат України Владислав Бухарєв. Метою цього надзвичайно важливого Закону України є створення національної системи кібербезпеки, яка має відповідати викликам сучасних війн.

Наступним важливим законопроектом у цій сфері є проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за вчинені правопорушення у сфері інформаційної безпеки та боротьби з кіберзлочинністю» (реєстр. № 2133а). Авторами цього документу є генерали, народні депутати України Кожем"якін А.А., Король В.М., Бухарєв В.В., Паламарчук М.П.

З прийняттям вказаного проекту закону буде створено цілісну систему боротьби з кіберзлочинністю. Його давно чекають правоохоронні та спеціальні органи України. Отож, спільними зусиллями необхідно доопрацювати та прийнятий вказаний законопроект.

Нагадаємо, що Владислав Бухарєв став беззаперечним лідером серед народних депутатів України від Сумщини по кількості прийнятих законопроектів.

Зокрема, за теперішню каденцію Верховної Ради України восьмого скликання прийнято в цілому 10 законів за авторства народного обранця Владислава Бухарєва.

Наступним по результативності (з великим відривом майже у два рази) із законотворчої діяльності є народні депутати від Сумської області О.Медуниця та І.Молоток. Прийнято лише по 6 законів їх авторства.