Вибори ОТГ на Сумщині: БПП+ПР

У неділю, 18 грудня на Сумщині відбудуться перші вибори до об’єднаних територіальних громад. В області буде сформовано 13 добровільних об’єднань.

Як повідомляє громадська мережа ОПОРА, виборчий процес відбувається із порушення законодавства та залученням адмінресурсу. Місцева влада не соромиться у робочий час агітувати громаду та дарувати за бюджетні кошти щедрі подарунки.


 За останні два тижні очільник області Микола Клочко та його заступники відвідали сільські ради, саме ті, де відбувається виборчий процес.

У Білопільському районі на території Миколаївської громади відремонтували амбулаторію та урочисто відкрили за участі голови ОДА.
На території Охтирського району, Микола Клочко особисто вручив нові кардіографи колективам Грунської та Куземинської сільських лікарень та відвідав дитячий навчальний заклад «Барвінок», де виховуються 56 діток.

У Недригайлівському районі голова ОДА відвідав ЦНАП, пообіцяв фінансову підтримку з обласного бюджету та відкрив новий міст через річку Сула.

«Микола Клочко також відвідав у селі Коровинці дитячий садочок, де цьогоріч завершено утеплення фасаду, ремонт покрівлі, а вікна було замінено раніше. Як наголосила завідуюча дошкільним навчальним закладом Людмила ВАЩЕНКО, на роботи виділено до 1 мільйона гривень на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів»,- зазначено на офіційному сайті Сумської ОДА.

Також, він відвідав Великописарівський р-н (Кириківську ОТГ) та Тростянецький р-н (Боромлянську ОТГ).

А, 16 грудня запланований візит до Миропільської ОТГ у Краснопільському районі.

Заступники очільника області активно спілкувалися з громадою Сумського району.

Зазначені зустрічі відбувалися саме на передодні виборів. Часи змінилися, а влада – ні. Нагадаємо, що дані політичні технології активно використовувалися Партією регіонів під час виборчих кампаній.