Відбулися богослужіння і хресна хода з Корсунською іконою Божої Матері

21 жовтня 2019 року з благословення митрополита Сумського і Охтирського Євлогія на місці зруйнованого в 30-ті роки минулого століття Покровського храму с. Шпилівка Сумського району було звершено Божественну літургію.


Богослужіння очолив благочинний Сумського міського церковного округу протоієрей Миколай Смакоуз у співслужінні настоятеля Пророко-Іллінського храму м. Суми протоієрея Володимира Шульги, благочинного Сумського районного церковного округу протоієрея Володимира Глущенка, викладачів Сумської духовної семінарії, гостей у священному сані.

Напередодні ввечері було звершено всенічне бдіння, яке очолив протоієрей Володимир Шульга.

До паломників з обласного центру в молитві приєдналися численні учасники хресної ходи з Лебедина. Більшість вірян причастилися Святих Христових Таїн.

Після Літургії, підкріпившись смачною трапезою, приготованою тружениками Пророко-Іллінського храму м. Суми, хрестоходці вирушили шістнадцятикілометровим шляхом до Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Суми.

Під час хресної ходи її учасники молились за мир в Україні, за єдність Святої Православної Церкви, підносили гарячі молитви до Пресвятої Богородиці. При вході в місто Суми, біля храмів святого праведного Іоанна Руського, сповідника, та святих апостолів Петра і Павла, на місці зруйнованого Покровського храму в центрі міста служилися молебні і духовенство благословляло місто і присутніх списком Корсунської-Шпилівської ікони Божої Матері та іншими святинями.

Організацією богослужіння у Шпилівці та хресної ходи опікувались настоятель протоієрей Володимир Шульга, священство і громада Пророко-Іллінської церкви м. Суми, а також православне сумське козацтво під керівництвом Сергія Миколайовича Кондратенка.

portal-pravoslavie.sumy.ua