Використання системи Prozorro: представники ОТГ Сумщини знайомилися з новаціями законодавства в сфері публічних закупівель

Близько 70 фахівців з об’єднаних територіальних громад Сумщини долучилася до старту дводенного онлайн-семінару на зазначену тему. Захід був організований Сумським регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою».


Серед учасників семінару: члени тендерних комітетів, фахівці з публічних закупівель місцевих рад Сумської області.

Як зазначив експерт ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна» Юрій Кузько, замовник у складі тендерної документації відкритих торгів повинен розмістити проєкт договору з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов, який планується підписати. Умови договору не повинні відрізнятись від змісту тендерної пропозиції за результатами електронного аукціону.

Також розглянуто питання функцій уповноваженої особи, розмежування повноважень та відповідальності уповноваженої особи та тендерного комітету, розробки та затверджені річного плану закупівель, внесення змін до нього, особливостей використання електронних каталогів «Prozorro.Market» та алгоритмів проведення, складу тендерної документації відкритих торгів тощо.

Продовження семінару заплановане на 11 червня 2020 року. Разом зі спікерами фахівці з громад будуть дискутувати над питаннями змін в оскарженні процедур закупівель, організації договірно-господарської діяльності в публічних закупівлях, а також розглядатимуть типові помилки замовників та відповідальність у сфері публічних закупівель, – повідомила керівниця Сумського РО Марина Лобова.

За її словами, вебінар відкрит для всіх бажаючих приєднатись та особисто задати спікерам тематичні питання.

З питань реєстрації на семінар можна звертатися до радниці з питань муніципальних фінансів Сумського регіонального офісу Ірини Алєєвої https://www.facebook.com/profile.php?id=100011639202008

Спікерами семінару виступили експерти ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна» Мирослав Сімка та Юрій Кузько.