Віктор Федорченко привітав легенду українського футболу Михайла Фоменка з високою державною нагородою

«Дуже приємно, що наша сумська земля народжує таких легендарних особистостей, як Михайло Фоменко, який прославляє Сумщину на увесь світ», – наголосив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. Сьогодні він виконав почесну місію – вручив легенді українського футболу, наставнику збірної України та Заслуженому тренеру України орден «За заслуги» І ступеня.


До речі, відтепер Михайло Іванович є Повним кавалером ордена «За заслуги». Попередніх нагород він удостоєний у 2004 та 2015 роках.

Михайло Фоменко, отримуючи орден, подякував усім своїм близьким і соратникам. «Футбол – це командна гра, і я не досяг би певних висот, якби не ті, хто завжди були зі мною поруч. Цей наймасовіший вид спорту завжди був, є і буде. Він є візитною карткою кожної держави, а для мене – улюбленою справою. Більш того – справою всього мого життя», – сказав легендарний футболіст.

«Я завжди вболівав за ФК «Динамо», коли Михайло Іванович був захисником, – поділився спогадами голова обласної ради Віктор Федорченко. – Ми пишалися, що така надзвичайна особистість – наш земляк. Дуже приємно, що керівництво країни відзначило видатні заслуги Михайла Фоменка. А нам пощастило виконати таку приємну місію – вручити нагороду».

Очільник депутатського корпусу побажав легендарному футболісту міцного здоров’я і наснаги. Серед іншого пообіцяв: усе, що залежатиме від обласної ради в галузі спорту, знайде підтримку депутатського корпусу, бо спорт – це здоров’я нації.

Подякував Михайлу Івановичу і перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко. Він сказав, що молоді спортсмени беруть приклад із відомого земляка. «Ця нагорода, яку Ви сьогодні отримали, – додатковий стимул, аби розвивати футбол на Сумщині. Ми будемо намагатися робити все можливе, аби діти займалися в комфортних умовах». І поділився, що у планах – написання книги про відомого футболіста, яку профінансує обласний бюджет. Це буде продовженням серії книг про видатних спортсменів Сумщини, які належать перу сумського письменника Олександра Вертіля.

Джерело