Віктора Федорченка обрано головою Сумської обласної ради

Сьогодні, 3 грудня, відбулося пленарне засідання першої сесії Сумської обласної ради восьмого скликання.


Голова Сумської обласної територіальної виборчої комісії Яна Леоненко представила оновлений депутатський корпус, зазначивши, що віднині на обласних депутатів покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан громади, благополуччя жителів.

Депутати сформували тимчасову робочу президію засідання. Головуюча депутат Віра Лаврик від імені колег подякувала Володимиру Токарю за плідну, консолідуючу роботу на посаді голови обласної ради сьомого скликання у непростий для країни час, вручила квіти. Слова подяки були адресовані й членам Сумської обласної територіальної виборчої комісії та її голові Яні Леоненко.

Далі перейшли до висунення кандидатів на посаду голови обласної ради восьмого скликання. Таємним голосуванням 39 голосами «за» було обрано представника партії «Слуга народу» Віктора Федорченка. За його опонента – представника ВО «Батьківщина» Вадима Лисого проголосував 21 депутат із 63 присутніх. Першим заступником голови обласної ради обрано представника політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Олександра Стрельченка. Його кандидатуру підтримало 37 депутатів.

Наступна сесія обласної ради запланована на 11 грудня.