Вихованцям будинку дитини привезли святкові подарунки

28 квітня 2016 року голова обласної організації ВО «Свобода» Микола Аліфанов відвідав обласний будинок дитини, що у Сумах. Він привітав вихованців закладу з Великодніми святами та привіз дітям святкові подарунки – українські книжки, солодощі та великодні паски.


Микола Аліфанов привітав вихованців зі світлими Великодніми святами, поспілкувався з малечею та закликав викладачів закладу виховувати справжніх українців і свідомих громадян своєї держави. Після чого один з маленьких вихованців розповів гостям вірш. Врешті, Микола Аліфанов подарував кожній дитині по книжечці з українськими творами та казками, а також солодощі і святкову паску.

«Ми розуміємо, наскільки зараз важко цим дітлахам і як їм необхідне звичайне людське тепло та турбота. Відтак ми вирішили до світлих Великодніх днів зробити для них невеличке свято і дати їм відчути,що вони не самотні. Ми маємо зробити усе можливе, аби ці вихованці почували себе у майбутньому повноцінними громадянами своєї держави, а для цього ми маємо про них піклуватись!», – зазначив свободівець і запевнив, що подібні заходи стануть постійними.