Визначено рейтинг проєктів громадських організацій та об’єднань у сфері розвитку громадянського суспільства у місті Суми

Затверджено рейтинг проєктів (програм, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері розвитку громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету на 2020 рік.

Про це йдеться на Інформаційному порталі Сумської міської ради. Таке рішення хвалили на засіданні конкурсної комісії 20 січня.

Усього на конкурс подали 12 пропозицій від 8 громадських організацій.

До етапу публічного захисту конкурсних пропозицій допустили усі, але напередодні дві ініціативи зняли за письмовим повідомленням від громадської організації, яка їх подавала. Ініціатори ще одного не з’явилися на публічний захист.

Відтак, відповідно до положення про конкурс, члени комісії оцінювали 9 проєктів, виставляючи по кожному бали від 0 до 5 за шістьма критеріями. За результатами такого оцінювання і було сформовано рейтинг.

Наразі триває узгодження кошторисів проєктів з їх авторами відповідно до передбаченого у міському бюджеті фінансування на 2020 рік – 100 тис. грн.

Після цього конкурсна комісія затвердить проєкти-переможці та обсяги їх фінансової підтримки з міського бюджету.

Конкурс проєктів ІГС у сфері розвитку громадянського суспільства проводиться вперше відповідно до міської програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2019-2021 роки.

Рейтинг проєктів можна переглянути за  посиланням.

Джерело: Інформаційний портал Сумської міської ради