Вкрав трактор у сусіда і сховав у лісопосадці

Житель Сумського району спокусився на транспортний засіб свого односельця. Вивізши «здобич» за межі села, чоловік сховав її в лісопосадці, аби згодом перепродати. Проте його задумам завадили працівники Сумського районного відділення поліції, котрі не лише викрили зловмисника, а й повернули викрадений міні-трактор господарю.


Тракторець односельця 42-річний чоловік запримітив давненько. І добре знав, що власник зберігає його не в гаражі, а за огорожею на території власного домогосподарства. Тож і вирішив, що поцупити транспорт буде неважко.

На «справу» громадянин вирушив вночі власним автомобілем. Тихцем викотив вподобаний трактор на вулицю, затим загнав його у фургон і вивіз за село, до лісопосадки, де й сховав у чагарях.

«Власник викраденого транспорту, 59-річний житель цього ж села, звернувся до поліції з відповідною заявою відразу ж, як виявив зникнення свого майна, – коментує ситуацію тимчасово виконуючий обов‘язки начальника Сумського районного відділення поліції Руслан Темченко. – Наші розшуковці, що негайно виїхали на виклик, «гарячим» слідом знайшли схований трактор, викрили та опитали зловмисника. Підозрюваний зізнався, що планував його збути, а виручені гроші – витратити на власний розсуд».

Наразі по цьому факту відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» (…що завдало значної матеріальної шкоди), тривають слідчі дії. Зловмисника перевіряють на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів. Йому загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.